Dopravní spojení do Litomyšle

Jak se na konferenci dostanete?

Konferenční centrum Zámecké návrší z.s. (bývalý zámecký pivovar) se nachází přímo v zámeckém areálu. Pokud pojedete autem, parkovat můžete v přilehlé Jiráskově ulici, mapka k parkování je ZDE.

Zámecké návrší z. ú.
Jiráskova 133
570 01 Litomyšl

Pokud budete potřebovat taxislužbu, můžete využít služeb TAXI Souček, tel. 723 632 266, nebo TAXI Benátky tel. 722 001 440. Obě Taxi služby jezdí ve všední dny do 23:00. V případě, že budete potřebovat odvoz v pozdější hodinu je nutné se objednat předem.

Autobusové spojení

Autobusové nádraží se nachází na křižovatce ulic Kapitána Jaroše a Mařákova a od Kongresové centra je vzdálené necelého 1,5 km. Do Litomyšle se dostanete spojením jak z blízkého okolí (Svitavy, Česká Třebová, Ústí nad Orlicí, Vysoké Mýto, Choceň, Polička, Proseč), tak dálkový spoji (Pardubice, Hradec Králové, Brno, Liberec, Jihlava).

Železniční spojení

Nejlepší vlakové spojení je přes Českou Třebovou, kam se dostanete rychlíky z celé republiky. Z hlavního železničního uzlu v České Třebové se do Litomyšle dostanete autobusem. Spoje jezdí pravidelně, zpravidla navazují na hlavní rychlíkové spoje a autobus staví přímo u zámku.